Operátorka výroby

4 days ago

Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic SH Job Partners s.r.o. Full time
O naší společnosti

SH Job Partners s.r.o. hledá nové kolegyně na pozici Operátorka výroby. Nabízíme stabilní zaměstnání na HPP s možností nástupu ihned.

Obsazovaných míst je více, nebojte se přihlásit. Věnujeme se každému zájemci.

Náplň práce:
  • Vizuální kontrola výroby
  • Počítání, ukládání výrobků/balení
  • Ruční manipulace s přídavnými komponenty-vložení do formy-práce ve dvojici
Co od Vás očekáváme:
  • Praxe ve výrobě – výhodou
  • Manuální zručnost a zodpovědný přístup k práci
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Zdravotní způsobilost
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Zaměstnání na HPP
  • Garantovanou mzdu od 23.600 Kč/měsíc
  • Příplatky dle ZP (cca. 750 Kč/týdně)
  • Plně hrazené stravné do výplaty – 1400 Kč/ měsíčně
  • Po 3 měsících docházkový bonus – 500 Kč/měsíc
  • Možnost čerpání záloh
  • Servis koordinátora 24/7

V případě, že Vás nabídka zaujala, nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na daný inzerát nebo volejte na tel. číslo:

Těšíme se na spolupráci

Team SH Job Partners

  • Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic SH Job Partners s.r.o. Full time

    Informace o pracovním místěNaši zákazníci hledají kvalifikovanou osobu na pozici produktové operátorky ve 3–směnném provozu. Hlavními úkoly budou vizuální kontrola výroby, počítání a ukládání výrobků/balení. Práce bude probíhat ve dvojici a vyžaduje manuální zručnost a zodpovědný přístup k práci.Co od vás...

  • Ostrava, Czech Republic Comac jobs s.r.o. Full time

    Informace Chcete se stát součástí stabilní zahraniční firmy, která vyrábí brzdové komplety a tlumiče. Máte v tomto oboru zkušenosti a chcete se naučit více? Hledáme posily do stabilního týmu v Ostravě - Hrabové. V případě zájmu neváhej a kontaktuj nás na uvedené telefonní číslo. Pracovní náplň:- výroba brzdových desek-...