Elektroobchodník

2 weeks ago

České Budějovice, Jihočeský kraj, Czech Republic Advantage Consulting, s.r.o. Full time
O nás

Připravili jsme pro vás zajímavou pracovní pozici, která spojuje elektrotechniku a obchod. Máte-li vzdělání v elektro oboru a chcete se rozvíjet v oblasti prodeje, je tato pozice pro vás ideální. Zajímáte-li se o technické novinky a trendy, budete mít příležitost se s nimi seznámit a rozvíjet své znalosti.

Náplň práce:

Ve své roli budete komunikovat se zákazníky na pobočce v Českých Budějovicích, administrativně zpracovávat zakázky, komunikovat s dodavateli a spolupracovat napříč různými úseky společnosti. Budete také zpracovávat technické požadavky a rozvíjet své komunikační dovednosti.

Co od Vás očekáváme:

Vzdělání v oboru elektrotechniky je podmínkou pro tuto pozici. Praxe v elektro oboru je výhodou, stejně jako zkušenost s prodejem. Práce na PC a MS Office je také požadována. Zkušenost s programem SAP je výhodou, ale není nutností.

Co Vám můžeme nabídnout:

Dovolenou nad rámec zákona, finanční bonusy, měsíční i roční příplatky, příspěvek na stravování, příspěvek na PP / ŽP, možnost kariérního růstu, firemní akce a precizní školení od seniorních kolegů.

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí

  • Elektroobchodník

    6 days ago

    O násPřipravili jsme pro vás zajímavou pracovní nabídku na pozici elektroobchodníka. Pokud máte vzdělání v elektrooboru a máte zkušenosti s prodejem, můžete se stát součástí našeho týmu.Náplň práce:Na této pozici budete komunikovat se zákazníky, administrativně zpracovávat zakázky a komunikovat s dodavateli. Bude se jednat o...

    6 days ago

    O násPřipravili jsme pro vás zajímavou pracovní pozici, která spojuje komunikativní dovednosti s technickými znalostmi. Máte vzdělání v elektro oboru a chcete se rozvíjet v oblasti prodeje elektrotechniky?Náplň práce:Ve společnosti Advantage Consulting, s.r.o. budete pracovat na pobočce v Českých Budějovicích a budete se věnovat...