Pokojová pomocnice/pomocník

6 days ago

Nové Město na Moravě, Kraj Vysočina, Czech Republic STAREZ - SPORT, a.s. Full time
O náš provoz

Společnost STAREZ – SPORT, a.s. je lídrem v oblasti sportovního vyžití v Brně. Od roku 2004 provozujeme 18 sportovních zařízení, včetně bazénů, koupališť a rekreačních zařízení. Naším cílem je poskytovat kvalitní služby našim zákazníkům.

Náplň práce:

Pro naše rekreační středisko JASENKA Zubří v krásném prostředí Vysočiny hledáme šikovné brigádníky na úklid pokojů, chatek a hlavní budovy a výpomoc v kuchyni.

Pracovní náplň:

  • úklid pokojů a chatek, včetně generálního, průběžného a závěrečného úklidu
  • provádění úklidových činností v souladu se standardy ubytovacího zařízení a provozním a sanitačním řádem
  • příprava úklidového vozíku, spotřebních předmětů, prádla, čisticích prostředků, výměna použitého povlečení a ručníků, doplňování toaletních potřeb, vynášení odpadků
  • kontrola vybavení a příprava pokojů a chatek pro hosty, hlášení závad
  • péče o venkovní prostory (zametání, úklid terasy, péče o květiny)
  • praní prádla (ručníky, ložní prádlo apod.)
  • obsluhování technických zařízení – vysavač, televizní přijímač, telefon, pračka, sušička, mandl
  • práce s čistícími prostředky
  • výpomoc v kuchyni (příprava a výdej jídel, úklid kuchyně, sklízení, mytí nádobí)
Co od Vás očekáváme:
  • možnost flexibilního plánování směn
  • spolehlivost a pečlivost
  • schopnost samostatné práce
Co Vám můžeme nabídnout:
  • odměnu 130,-/hod + příplatky za víkend a svátky
  • odborné zaškolení a podporu při adaptaci
  • práce v krásném areálu v prostředí Vysočiny
  • pravidelnou brigádu