Reklamační specialista

4 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic ASKO a.s. Full time
Informace

Hledáme samostatného a zodpovědného kandidáta s výbornými komunikačními schopnostmi a ochotou učit se novým věcem.

Na samotném začátku naší spolupráce proběhne Vaše důkladné zaškolení a nadále Vám kolegové poskytnou průběžnou podporu při Vaší práci.

Náplň práce

• Kontrola kvality při realizaci stavebních projektů, zejména v oblasti podlah a dveří

• Komunikace s realizačním týmem a stavbyvedoucím

• Přezkoumání reklamací a rozhodování o jejich oprávněnosti

• Řízení celého reklamačního procesu od přijetí reklamace až po její konečné vyřízení

• Evidence reklamačních závad (podklady, fotodokumentace, elektronická dokumentace...)

• Zájmová spolupráce s ostatními odděleními Aska - reklamačním oddělením, skladem

Co od vás očekáváme

• Ochota učit se novým věcem

• Řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat

• Spolehlivost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu

• Dobré logické myšlení

Co vám nabízíme

• Zázemí stabilní a zdravé české společnosti

• Zajímavou a různorodou práci

• Individuální přístup a přátelskou atmosféru

• Důkladné zaškolení

• Zaměstnanecké benefity (zvýhodněné zaměstnanecké nákupy, bezúročné půjčky, stravenky, výhodný tarif pro soukromý mobilní telefon, 5 dnů volna nad rámec řádné dovolené)