Reklamační technik

4 weeks ago

Brandýs nad LabemStará Boleslav, Central Bohemia, Czech Republic JISTU recruitment s.r.o. Full time
Pozice Reklamační technik

Pro našeho klienta, společnost JISTU recruitment s.r.o., která je na českém trhu předním dodavatelem náprav a náhradních dílů pro nápravy pro přípojná vozidla, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Reklamační technik.

Náplň práce:
  • Posuzování, vyřizování reklamací a péče o servisní síť
  • Komunikace se zákazníky
  • Vedení technického školení na nabízené produkty
  • Komunikace s dodavateli a přepravními společnostmi
  • Administrativa spojená s dokumentováním reklamací
Požadavky:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici a znalost dílů pro nákladní či zemědělské vozy – výhodou
  • NJ na komunikativní úrovni, popř. AJ
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost, spolehlivost a schopnost dotahovat věci do konce
Nabízíme:
  • Práce na HPP na dobu neurčitou
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Služební automobil, telefon a PC
  • Stravenkový paušál
  • 25 dní dovolené + 3 sick days
  • Odborná školení
  • Po odpracovaném roce 1000Kč příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnost seberealizace, samostatnost
  • Místo výkonu práce – Brandýs nad Labem

  • REKLAMAČNÍ TECHNIK

    1 month ago

    Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Czech Republic JISTU recruitment s.r.o. Full time

    Pro našeho klienta, společnost, která je na českém trhu předním dodavatelem náprav a náhradních dílů pro nápravy pro přípojná vozidla. Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Reklamační technik. Náplň práce:Posuzování, vyřizování reklamací a péče o servisní síťKomunikace se zákazníkyVedení technického...