Technický obchodník

4 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic JISTU recruitment s.r.o. Full time
Pozice Technicko-obchodního poradce

Pro našeho klienta, společnost, která je výhradním zastoupením předního zahraničního výrobce vzduchotechnických jednotek, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technicko-obchodního poradce.

Náplň práce:

  • Komunikace s klienty (projektant, realizační firma, generální dodavatel, investor)
  • Prezentace výrobků společnosti VTS
  • Tvorba nabídek v návrhovém systému VTS
  • Účast na odborných seminářích a konferencích
  • Podpora marketingových aktivit společnosti
  • Dílčí úkoly zadané nadřízeným

Požadujeme:

  • Silná osobnost
  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Schopnost zvládat stress
  • Loajalita
  • Ochota cestovat
  • Ambice
  • ŘP skupiny B
  • Technické vzdělání výhodou
  • Anglický jazyk výhodou
  • Samostatnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Práci v mladém, menším kolektivu
  • Multisport karta
  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • Flexibilní pracovní doba
  • Potřebné vybavení pro práci Technicko-obchodního poradce (telefon, notebook)
  • Místo výkonu práce Praha 9 – pozice pro Prahu
Požadované jazyky
  • Angličtina (aktivní)
Benefity
  • Auto i k soukromým účelům
  • Notebook
  • Mobilní telefon

  • Technický obchodník

    2 weeks ago

    Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Randstad HR Solutions s.r.o. Full time

    Nová příležitost v oblasti průmyslových technologiíSpolečnost Randstad HR Solutions s.r.o. hledá nového kolegu do svého obchodního týmu. Jako technický obchodník budete pracovat s nejmodernějšími značícími technologiemi pro potřeby potravinářského, automobilového, farmaceutického a elektrotechnického průmyslu.Náplň...

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic PBS GROUP, a.s. Full time

    Popis práceTechnický obchodník junior bude zodpovědný za systematickou akviziční činnost na základě připravené strategie. Bude navazovat kontakty a budovat vztahy s potenciálními partnery, hledat nové příležitosti pro uplatnění produktů PBS (zejména APU a ECS systémů) v přiděleném teritoriu a vést obchodní případů a...

    Popis práceTechnický obchodník junior hledáme do našeho týmu v Praze. V této roli budete zodpovědní za systematickou akviziční činnost na základě připravené strategie, navazování kontaktů a budování vztahů s potenciálními partnery.Náplň práceHledání nových příležitostí pro uplatnění produktů PBS (zejména APU a ECS...