Lékař/ka - Kardiolog

4 weeks ago

České Budějovice, Jihočeský kraj, Czech Republic PŘEDVÝBĚR s.r.o. Full time
Pozice Lékař/ka - Kardiologie

Pro našeho klienta, ambulantní kardiologické pracoviště, hledáme zkušeného lékaře/ku pro kardiovaskulární onemocnění.

Náplň práce:

  • Poskytování specializované lékařské péče v oblasti kardiologie
  • Vedení diagnostických a terapeutických postupů v rámci kardiologie
  • Práce s moderním vybavením a technologiemi pro kardiologická vyšetření

Požadujeme:

  • Atestaci z kardiologie nebo dokončení specializačního vzdělávání v blízké době
  • Odborné znalosti a zkušenosti v oblasti kardiologie
  • Profesionální a empatický přístup k pacientům
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Zájem o další vzdělávání a odborný rozvoj

Nabízíme:

  • Přátelské pracovní prostředí v zavedené privátní ordinaci
  • Plat až Kč, v závislosti na výkonu
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Podporu kontinuálního vzdělávání a odborného rozvoje (účast na konferencích, školeních)
  • Místo výkonu práce: České Budějovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

  • České Budějovice, Jihočeský kraj, Czech Republic PŘEDVÝBĚR s.r.o. Full time

    PoziceJsme společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. a hledáme zkušeného lékaře na pozici Lékař/ka - Kardiolog.O naší společnostiPředmětem naší činnosti je zprostředkování práce a služeb v oblasti lidských zdrojů. Naší cílem je poskytnout našim klientům kvalitní a efektivní služby.Náplň práceNa této pozici budete mít na...

  • Zubní lékař/ka

    4 weeks ago

    České Budějovice, Jihočeský kraj, Czech Republic MedicalHelp Česká republika s.r.o. Full time

    Požadujeme zubního lékaře či lékařkuNaše společnost hledá zubního lékaře či lékařku na dlouhodobou spolupráci do nových zrekonstruovaných prostor. Pozice je vhodná jak pro lékaře s atestací, tak s kmenem, nebo práci pod odborným dohledem (lékařka s atestací v druhé ordinaci). Smlouvy máme se všemi zdravotními pojišťovnami a...