Dřevovýrobní operátor

4 weeks ago

Brno, South Moravian, Czech Republic MERCI, s.r.o. Full time
Pozice: Operátor/ka dřevovýroby

Chcete pracovat v jednosměnném provozu a obsluhovat moderní olepovačku? Pak hledáme právě vás

Co budete dělat?
  • Obsluhovat a nastavovat olepovačku hran Homag.
  • Srážet dílce a kompletovat nábytkové výrobky.
  • Provádět kontrolu výrobků.
Co nabízíme?
  • Mzda až Kč hrubého za plný úvazek - dle vašich dovedností a nasazení.
  • Jednosměnný provoz, hodinová mzda a placené přesčasy.
  • Týden dovolené navíc - celkem 25 dní.
  • Nedaněný stravenkový paušál cca Kč ročně.
  • Cafeterie s eBenefity Kč ročně (i v roce 2024), včetně plně hrazené Multisport karty.
  • Neomezené mobilní tarify zvýhodněně pro členy vaší rodiny.
  • Firemní MAKRO karta.
Co od vás potřebujeme?
  • Zkušenosti s prací v oblasti dřevovýroby alespoň na základní úrovni.
  • Spolehlivost a odpovědný přístup k práci.
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
Požadavky
  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola