Segmentový manažer

2 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time
Popis pozice:

Manažer segmentu bude zodpovědný za strategii a rozvoj našich značek, včetně nastavování cílů a rozpočtů. Bude mít na starosti tvorbu produktových kampaní, jako je "Black Week", a určovat jejich standardy. Úzká spolupráce s klíčovými dodavateli a vedení týmu o velikosti 5-20 lidí, v závislosti na svěřeném segmentu.

Profil kandidáta:
  • Zkušenosti z dynamického prostředí – předchozí zkušenosti z oblasti category/segment managementu.
  • Odolnost vůči změnám – každodenní změna priorit ti nesmí dělat problém. Očekáváme od tebe schopnost rychle reagovat a přizpůsobit se novým výzvám.
  • Vůdčí osobnost a strategické myšlení – budeš se podílet na tvorbě plánů a strategií pro svěřené značky.
  • Praxe v segmentu elektro/kosmetika je vítána, ale otevřeni jsme i jiným odvětvím.
Nabízíme:
  • Smlouva na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení.
  • Od prvního dne můžete využít VIP cenový program na našich e-shopech.
  • 29 dní volna (20 dnů dovolené, 5 Relax Days, 3 dny na nemoc, Volunteer Day) plus volno na péči o člena rodiny.
  • Benefit Plus stravenky, které lze využít v řadě skvělých podniků, nebo si zvolit jednorázovou finanční částku na stravu.
  • Nabízíme MultiSport kartu za zvýhodněnou cenu, Cafeteria program a pořádáme také Dny zdraví.
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Home office – potřebujete dokončit projekty v klidu nebo čekáte na opraváře? Po dohodě s manažerem si můžete nastavit režim, který vám vyhovuje.
  • Flexibilní pracovní doba – podle pozice a povinností si můžete upravit začátek a konec pracovní doby.
  • Nabízíme kurzy angličtiny.

Hledáme někoho, kdo se nezalekne rychle se měnícího prostředí a dokáže se v něm pohybovat s lehkostí a úspěchem.

Jsi připraven/a na tuto výzvu? Pošli nám své CV a staň se součástí našeho týmu.

Těšíme se na Vás.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění