Kvalitní Kontrolor

4 days ago

Kostelec nad Orlicí, Královéhradecký kraj, Czech Republic Manuvia Job s.r.o. Full time
O naší společnosti

Manuvia Job s.r.o. hledá nadšené a detailně orientované kolegy, kteří se chtějí připojit k našemu skvělému týmu. Pokud máte talent na odhalování drobných nedostatků, budeme rádi, když se k nám přidáte.

Náplň práce:
  • Kontrola kvality plastových dílů
  • Výstupní kontrola (provádění kontroly produktů před jejich uvedením na trh)
Co od Vás očekáváme:
  • Zkušenosti z výroby v automotive nebo kontroly kvality
  • Předmětnost při odhalování drobných nedostatků ovlivňujících kvalitu výrobků
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Ochota pracovat ve 3 směnném provozu
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Stravenky: Nabízíme stravenky v hodnotě 120 Kč na den
  • Příspěvek na dopravu: Když už musíte vstávat, abyste se dostali do práce, proč si neulehčit život?
  • Dovolená: 20 dní dovolené
  • Příplatek za víkendy: Práce o víkendech? S námi dostanete až 50 % příplatek

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu

  • Veselí nad Lužnicí, Jihočeský kraj, Czech Republic FONTEA a.s. Full time

    Co od nás očekáváte:Na pozici kontrolora kvality očekáváme, že budete schopni zajistit vysokou kvalitu našich výrobků a služeb.Náplň práce:**Kontrola kvality**: budete provádět vstupní, mezioperační a finální kontroly materiálů a výrobků, aby zajistili, že naše produkty splňují nejvyšší standardy kvality.**Řízení...