DevOps Inženýr

7 days ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Antal Sp. z.o.o. Full time

Žádaná pozice: DevOps Inženýr

O naší společnosti: Antal Sp. z.o.o. je mezinárodní společnost, která nabízí širokou škálu služeb v oblasti lidských zdrojů a kariérního poradenství.

Popis pozice: Hledáme zkušeného DevOps inženýra, který má chuť zkoumat nové technologie a optimalizovat současné procesy. Společnost, která vyvíjí robustní e-commerce platformu a nástroje pro řízení provozu a dodavatelského řetězce, hledá šikovného DevOps inženýra, který bude moci pomoci modernizovat jejich infrastrukturu a přechod na mikroservisní architekturu.

Úkoly a odpovědnosti:

  • Správa infrastruktury: Bude nutné zajistit, aby infrastruktura byla bezpečná, dostupná, efektivní a škálovatelná, aby splňovala veškeré požadavky na bezpečnost.
  • Zlepšování a inovace infrastruktury: Bude nutné vyhledávat nové nástroje a služby pro další růst a zlepšování infrastruktury a automatizovaných procesů.
  • Spolupráce s vývojářskými týmy: Bude nutné spolupracovat s vývojářskými týmy na migraci aplikací na moderní infrastrukturu založenou na kontejnerech a serverless technologiích.

Žádáme: Oznámení o zájmu o pozici na webové stránce společnosti Antal.