Senior Dispečer/disponent MKD

1 week ago

Roudnice nad Labem, Ústecký kraj, Czech Republic ProfesKontakt, s.r.o. Full time
O naší společnosti

ProfesKontakt, s.r.o. hledá zkušeného disponenta/dispečera MKD pro naše týmy.

Co budete dělat?

Budete se zabývat koordinací mezinárodních kamionových přeprav, příjemem objednávek, vytěžováním vozidel a prodejem přeprav. Budete komunikovat se zákazníky, dopravci a řidiči, a budete mít na starosti dohled nad zakázkami po celou dobu jejich průběhu.

Co potřebujeme?

Komunikativní znalost AJ/NJ (min. B1) a další jazyky jsou výhodou. Praxe na pozici dispečera/disponenta je nutností. Dále hledáme dobré organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost a pracovitost.

Co nabízíme?
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

  • Roudnice nad Labem, Ústecký kraj, Czech Republic ProfesKontakt, s.r.o. Full time

    Disponent/dispečer pro mezinárodní kamionové přepravyBudeme hledat zkušeného disponenta/dispečera pro mezinárodní kamionové přepravy. V této pozici budete zařazovat mezinárodní kamionové přepravy a budete potřebovat zkušenosti z obdobné pozice. Minimální požadovanou znalostí je AJ nebo NJ na úrovni B1, výhodou je znalost dalších...

    Žadáme zkušeného disponenta/dispečera MKDBudeme potřebovat zkušeného disponenta/dispečera MKD, který bude zařazovat mezinárodní kamionové přepravy. Kandidát by měl mít zkušenosti z obdobné pozice a znalost angličtiny nebo německého jazyka minimálně na úrovni B1. Vhodné pro kandidáty z okolí Roudnice nad Labem.Co...