Pracovníci úklidu

1 week ago

Olomouc, Olomoucký kraj, Czech Republic Bartoň a Partner s.r.o. Full time

Pracovní pozice: Pracovníci úklidu

Náplň práce:

  • Úklid společných prostor a konferenčních sálů
  • Péče o čistotu a pořádek v budově
  • Práce pouze o víkendu od 8.00

Místo práce: Olomouc

Popis pracovního místa:

Společnost Bartoň a Partner s.r.o. hledá do svého kolektivu kolegy/kolegyně na pozici pracovníci úklidu. Tato pozice je vhodná pro ty, kteří se chtějí vypořádat s novými výzvami a podílet se na péči o čistotu a pořádek v naší budově.

Co nabízíme:

  • Práci v dynamickém kolektivu
  • Možnost rozvoje a vzdělávání
  • Pracovní prostředí s vysokým stupněm profesionalizace

Co očekáváme:

  • Flexibilitu a ochotu pracovat o víkendu
  • Spolupráci a komunikaci s kolegy
  • Respekt k pracovnímu času a prostorům

  • Pracovníci úklidu

    24 hours ago

    Nabídky práceSpolečnost Bartoň a Partner s.r.o. hledá do svého kolektivu kolegy/kolegyně na pozici: Pracovníci úklidu.Náplň práce:Úklid společných prostor a konferenčních sálůPráce pouze o víkendu od 8.00Místo práce:OlomoucV případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete Váš kontakt přes odpovědní formulář.

    1 week ago

    Olomouc, Czech Republic Bartoň a Partner s.r.o. Full time

    Informace Společnost Bartoň a Partner s.r.o., hledá do svého kolektivu kolegy/kolegyně na pozici: pracovníci úklidu.Náplň práce:- úklid společných prostor a konferenčních sálů- práce pouze o víkendu od 8.00Místo práce: OlomoucV případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete Váš kontakt přes odpovědní formulář.