Asistent výroby recyklace plastů a elektrozařízení

4 weeks ago

Klenovice na Hané, Olomoucký kraj, Czech Republic GLOBAL RECYCLING a.s. Full time
Co Vás čeká:

Ve společnosti GLOBAL RECYCLING a.s. hledáme zkušeného Asistenta výroby recyklace plastů a elektrozařízení, který bude zodpovědný za aktivní dohled nad jednotlivými pracovišti a plnění svěřených úkolů nadřízeným pracovníkem.

Úkoly:

  • Administrativní zajištění evidence výroby a vyhodnocení dat z výroby
  • Spolupráce při technickém zajištění výroby

Co požadujeme?

Pro tento pozici hledáme člověka s následujícími kvalifikacemi:

  • Základní znalost principů štíhlé výroby (5S) výhodou
  • Znalost práce s MS Excel – denní báze
  • Dobré organizační schopnosti a aktivní přístup k řešení problémů
  • Pečlivost a důslednosti
  • Zájem učit se novým věcem a aktivně se podílet na inovacích
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • Být člověkem, který neřeší věci od stolu, ale aktivně se zapojuje do jejich řešení
  • Průkaz obsluhy VZV výhodou
  • Technická zdatnost
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

Ve společnosti GLOBAL RECYCLING a.s. nabízíme:

  • Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
  • Dobré pracovní ohodnocení
  • Příspěvek na obědy
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou

Mzda: – Kč/hrubého

Nástup: dle dohody

Místo výkonu zaměstnání: Klenovice na Hané

  • Klenovice na Hané, Olomoucký kraj, Czech Republic GLOBAL RECYCLING a.s. Full time

    O naší společnostiGLOBAL RECYCLING a.s. je společnost, která se specializuje na zpracování plastového a vyřazeného elektroodpadu.V současné době hledáme zaměstnance na pozici Asistent / asistentka výroby recyklace plastů a elektroodpadu.Náplň práce:Aktivní dohled nad jednotlivými pracovišti a plnění svěřených úkolů nadřízeným...

  • Klenovice na Hané, Czech Republic GLOBAL RECYCLING a.s. Full time

    O násSpolečnost GLOBAL RECYCLING a.s. zajišťuje zpracování plastového a vyřazeného elektroodpadu již od roku 2010.V současné době hledáme zaměstnance na pozici Asistent / asistentka výroby recyklace plastů a elektroodpadu.Náplň práce:Aktivní dohled nad jednotlivými pracovišti a plnění svěřených úkolů nadřízeným...