Auditní specialista

4 weeks ago

Ústí nad Labem, Ústecký kraj, Czech Republic Krajská zdravotní, a.s. Full time
Popis pozice

Společnost Krajská zdravotní, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Interního auditora. Náplň práce zahrnuje audit funkčnosti a efektivity interních procesů, identifikaci rizik, hodnocení kontrolních mechanismů a návrh řešení změn interních procesů.

Požadavky
  • Vysokoškolské vzdělání právního nebo ekonomického směru
  • Praxe v oblasti interního auditu, znalost auditních postupů
  • Systematické myšlení, smysl pro zodpovědnost
  • Zájem o obor a zájem učit se novému, předávat znalosti ostatním v týmu
  • Řidičský průkaz sk. B, uživatelská znalost práce na PC – MS Office (PowerPoint, Excel, Word)
  • Samostatnost a spolehlivost
Co nabízíme
  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Pracovní poměr na plný úvazek s odpovídajícím finančním ohodnocením
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na rekreaci, zvýhodněná roční síťová zaměstnanecká jízdenka Dopravy Ústeckého kraje, karta MultiSport, příspěvek na stravování)

  • Kralupy nad Vltavou, Central Bohemia, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time

    Pozice: Zkušený daňový specialistaManpowerGroup s.r.o. hledá zkušeného daňového specialistu, který bude zajišťovat soulad s aktuálními daňovými zákony a předpisy. Úkoly:Zajištění souladu s aktuálním legislativním rámcem: Pravidelné sledování legislativních změn a implementace těchto změn do firemních procesů a...

  • Daňový specialista

    2 weeks ago

    Kralupy nad Vltavou, Central Bohemia, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time

    Pozice: Daňový specialistaManpowerGroup s.r.o. hledá zkušeného daňového specialistu pro svou výrobní společnost v lokalitě Kralup nad Vltavou.Popis pozice:Zajištění souladu s aktuálními daňovými zákony a předpisy: Pravidelné sledování legislativních změn a implementace těchto změn do firemních procesů a postupů.Koordinace...

  • Kralupy nad Vltavou, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time

    Jste zkušený daňař z výrobní společnosti a máte znalost angličtiny. Hledáte místo práce v lokalitě Kralup nad Vltavou? Mám zajímavou pozici, která má opravdu co nabídnout.  !! Z Prahy do cílové lokality je pohodlný dojezd příměstským vlakem !!Popis pozice:Zajištění souladu s aktuálními daňovými zákony a předpisy:...