Bazénový technik

6 days ago

Brno, South Moravian, Czech Republic STAREZ - SPORT, a.s. Full time
O naší společnosti

Společnost STAREZ - SPORT, a.s. je městskou společností, která se stará o kvalitní provoz a správu sportovních zařízení na území města Brna. Mezi naše zařízení patří bazény, sportovní haly a další rekreační zařízení.

Náplň práce

Hledáme šikovného technika/techničku na obsluhu bazénového zařízení pro naše Lázně Rašínova a Krytý plavecký bazén Ponávka. Náplň práce zahrnuje údržbu, kontrolu a opravy zařízení svěřených prostor, starost o veškerou technologii na středisku, kontrolu stavu odečtu energií a vedení záznamů o celodenním provozu.

Co Vám můžeme nabídnout
  • zkušenost v oblasti instalatérství, zámečnictví, obsluha strojů výhodou ne však podmínkou
  • manuální zručnost, nebát se fyzické práce
  • základy práce na PC
  • samostatnost, zodpovědnost
  • práce na ranní a noční směny (5:45-18:15 a 17:45-06:15)
  • pravidelnost 6-8 směn v měsíci
  • brigáda vhodná pro studenty a seniory
Benefity
  • dlouhodobou spolupráci
  • odměnu od 150,-Kč/hod + příplatky za víkendy, noční a svátky
  • nárok na dovolenou
  • práci ve stabilním zázemí městské společnosti
  • odborné zaškolení a podporu při adaptaci

  • Bazénový technik

    6 days ago

    O naší společnostiSpolečnost STAREZ – SPORT, a.s. je městskou společností, která se stará o kvalitní provoz a správu 18 sportovních zařízení na území města Brna. Mezi naše zařízení patří bazény, koupaliště a rekreační zařízení.Náplň práceHledáme šikovného technika/techničku na obsluhu bazénového zařízení pro...