Železniční manažer

4 weeks ago

Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Czech Republic Správa železnic, státní organizace Full time

Jsme Správa železnic, státní organizace, a hledáme zkušeného manažera drážní dopravy, který bude zodpovědný za řízení drážní dopravy na základě pokynů výpravčího.

Pracovní náplň:

  • řízení drážní dopravy na základě pokynů výpravčího
  • po nástupu tříměsíční odborná příprava (teoretická a praktická) zakončená odbornou zkouškou

Požadavky:

  • psychická a zdravotní způsobilost
  • flexibilita
  • spolehlivost

Nabízíme:

  • zvýšený nárok dovolené
  • jízdní výhody ČD, po šesti měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál / eStravenka)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po šesti měsících příspěvek na penzijní spoření

Možný nástup:

  • dle dohody

Pracoviště:

  • stanice v obvodu PO Hradec Králové, Česká republika

Požadované vzdělání:

  • vyučení, příp. základní

Požadovaná praxe:

  • není podmínkou