Energetický strojník

3 weeks ago

Střekov, Ústecký kraj, Czech Republic ENERGY Ústí nad Labem, a.s. Full time
O naší společnosti

Jsme společnost ENERGY Ústí nad Labem, a.s., která se specializuje na výrobu a distribuci elektřiny a tepelné energie. Kromě toho obchodujeme s elektřinou a plynem, distribuujeme chlad, stlačený vzduch, užitkovou a demineralizovanou vodu. Našimi produkty zásobujeme průmysl i domácnosti a zajišťujeme tak stabilitu a energetickou spolehlivost v regionu.

Do našeho týmu nyní hledáme Strojníka energetického zařízení – velínáře, který bude klíčovým článkem při zajišťování plynulého chodu velínu a provozu výroby elektrické energie.

Náplň práce:
  • Obsluha velínu při výrobě elektrické energie
  • Monitorování provozu energetických zařízení a zajištění bezproblémového fungování
  • Řešení provozních problémů a případných výpadků
  • Zajišťování bezpečného chodu zařízení v souladu s platnými nařízeními
Co od Vás očekáváme:
  • Znalost práce na PC – budete pracovat se systémem monitorování a řízení
  • Znalost nařízení vlády č. 194/2022 Sb. a vyhlášky 50, §6 – důležité pro bezpečný provoz
  • Samostatné rozhodování, zodpovědnost a spolehlivost jsou pro nás naprostý základ
Co Vám můžeme nabídnout:
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na rekreaci pro vás i vaše děti – staráme se o váš volný čas
  • Možnost dalšího vzdělávání v oboru elektro – podpoříme váš profesní růst

Těšíme se na vaši žádost o zaměstnání a rádi vám na osobní schůzce představíme naše pracoviště a veškeré detaily.

Tým ENERGY Ústí nad Labem

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí

  • Střekov, Ústecký kraj, Czech Republic ENERGY Ústí nad Labem, a.s. Full time

    O naší společnostiJsme společnost ENERGY Ústí nad Labem, a.s., která se specializuje na výrobu a distribuci elektřiny a tepelné energie. Kromě toho obchodujeme s elektřinou a plynem, distribuujeme chlad, stlačený vzduch, užitkovou a demineralizovanou vodu. Našimi produkty zásobujeme průmysl i domácnosti a zajišťujeme tak stabilitu a...