Směnový mistr

4 weeks ago

Kralupy nad Vltavou, Central Bohemia, Czech Republic ADECCO spol. s r.o. Full time
Informace o pracovním místě

Pracovní náplň:

  • Koordinace pracovního týmu na směně.
  • Spolupráce s vedoucí provozem, servisem a ostatními odděleními.
  • Obsluha strojů a zařízení prádelenského provozu.
  • Práce na stanovištích v prádelně.
Co od vás očekáváme
  • Chuť učit se se novými věcmi.
  • Samostatnost a zodpovědnost.
  • Schopnost pohotově reagovat na situaci.
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (pondělí - pátek, ranní směna - od 6:00 do 14:00, odpolední směna - od 14:00 do 22:00).
  • Organizační a komunikační schopnosti.
  • Znalost práce na PC.
Co vám nabízíme
  • Mzda od 38 000 Kč.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Stravenkový paušál 100 Kč/den. Navíc závodní stravování na pracovišti.
  • Příspěvek na dopravu - až 900 Kč dle vzdálenosti.
  • Bonus za produktivitu až 2 000 Kč.
  • Káva, čaj, voda volně k dispozici na pracovišti.
  • V letních měsících zmrzlina zdarma.
  • Po zkušební době příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč měsíčně.
  • Znalost německého jazyka aspoň na komunikativní úrovni (B1+) příspěvek Kč.

  • Směnový mistr

    2 days ago

    Ústí nad Labem, Ústecký kraj, Czech Republic SEVEROTISK s.r.o. Full time

    Informace o poziciNa naší společnosti SEVEROTISK s.r.o. hledáme zkušeného Směnového mistra, který bude zodpovědný za řízení výrobního procesu a řízení týmu.Úkoly a zodpovědnostiŘízení výrobního plánu a jednotlivých zakázekKontrola a zodpovědnost za kvalitu produkceVedení podřízených pracovníků a rozdělení práceEvidence...

  • Ústí nad Orlicí District, Pardubický kraj, Czech Republic Advantage Consulting, s.r.o. Full time

    Požadujeme:Dozorování lidíOrientace v technických výkresechMinimálně jedna zkušenost na obdobné poziciCo nabízíme:5 týdnů dovolenéPříspěvek na penzijní připojištěníDotované obědy na pracovištiModerní pracovní prostředíPráce s nejmodernějšími technologiemiŽádáme o:Váš životopis

    2 days ago

    Ústí nad Labem, Czech Republic SEVEROTISK s.r.o. Full time

    Informace organizace práce ve svěřeném úseku zodpovědnost za plnění cílůřízení výrobního plánu a jednotlivých zakázek podle údajů ve výrobním příkazekontrola a zodpovědnost za kvalitu produkce podle zkušeností a příslušných směrnicvedení podřízených pracovníků - rozdělení a kontrola práce, evidence docházky,...