Svařovatel CO2

4 days ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Schäfer - Menk s.r.o. Full time
O naší společnosti

Schäfer - Menk s.r.o. je společnost, která se specializuje na svařování kovových konstrukcí a součástí. Naší hlavní činností je svařování kovů metodami 135, 136 a 121. Používáme moderní technologie a automatizaci, aby naše produkty byly co nejkvalitnější.

Náplň práce
  • Sestavování a svařování kovových konstrukcí a součástí dle výkresové dokumentace
  • Zhotovování kovových součástí z plechů a profilů
  • Kontrola provedených svárů a dodržování pravidel kvality
  • Dodržování bezpečnostních předpisů a pravidel BOZP
Co od vás očekáváme
  • Minimální odborné vzdělání zakončené výučním listem nebo maturitou v technickém oboru
  • Platný svářečský průkaz
  • Zkušenosti se svařováním CO2 kovů
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Samostatnost, zodpovědnost, zručnost a pečlivost
Co vám můžeme nabídnout
  • V prvních dnech po vašem nástupu se vám ujmou naši školitelé a umožníme vám případné rozšíření svářečské certifikace
  • 25 dní zasloužené dovolené
  • Odmítnutí za věrnost a loajalitu
  • Přispění na ubytování
  • Přispění na penzijní připojištění
  • Přispění na dopravu a stravování
  • Zúčastnění se firemních akcí
  • Dle pracovních výsledků můžete obdržet mimořádné prémie a navýšení mzdy
  • Zvýšení kvalifikace a možnost dalšího vzdělávání je u nás samozřejmostí

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Markmont s.r.o, OstravaPlzeň Full time

    Práce na svařování ocelových a mostních konstrukcíMarkmont s.r.o, Ostrava/Plzeň, nabízí dlouhodobou práci pro svařovatele ocelových a mostních konstrukcí. Pokud máte zkušenosti s svařováním na hale CO2 a dobrý zdravotní stav, je tato práce pro vás.ÚvodMarkmont s.r.o, Ostrava/Plzeň, hledá svařovatele ocelových a mostních...