Chemický specialista

2 weeks ago

Ústí nad Labem, Ústecký kraj, Czech Republic Advantage Consulting, s.r.o. Full time
O naší společnosti

Mezinárodní společnost, která nabízí skvělou kariéru pro zkušené chemiky.

Náplň práce:
  • Vývoj a správa portfolia produktů v oblasti stavebních chemií
  • Technická podpora prodeje a poradenství zákazníkům
  • Sledování trendů na trhu a identifikace nových obchodních příležitostí
  • Spolupráce s výzkumnými a vývojovými týmy na inovacích a zlepšování produktů
  • Účast na odborných seminářích, konferencích a veletrzích
  • Tvorba technických a marketingových materiálů
Co od Vás očekáváme:
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru chemie, ideálně se specializací na anorganickou chemii
  • Praxi v chemickém průmyslu na obdocné pozici
  • Znalost trhu s anorganickými chemikáliemi a aplikací v průmyslu
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Nutnou podmínkou je výborná znalost českého nebo slovenského jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Konkurenční platové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí
  • 25 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Benefity jako stravenky, firemní akce a další
  • Lokalita: Ústí nad Labem

Benefity
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování