Pythonový vývojář

4 days ago

Praha, Hlavní město Praha, Czech Republic Orienta Czech Full time
Podívejte se na náš projekt

Naše společnost hledá zkušeného Pythonového vývojáře, který se bude podílet na vývoji interní platformy pro testování elektroniky.

Náplň práce:
  • Vývoj interní platformy pro testování elektroniky
  • Testování s využitím nástroje Pytest
  • Údržba a rozšiřování stávajících aplikací v C nebo Pythonu
  • Tvorba technické dokumentace
Požadujeme:
  • VŠ v technickém oboru nebo relevantní praxe
  • Znalost verzovacího systému GIT
  • Znalost Pythonu – používáme Python 3.11 s asyncio
  • Znalost architektury ARM (případně PowerPC, MIPS)
  • Zájem o digitální elektroniku
  • Znalost OS Linux
  • Anglický jazyk – alespoň B2
Výhodou:
  • Znalost RTOS NuttX, NixOS, RS485 a CANBus
Nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat dle výsledků společnosti
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Cafeterie
  • MultiSport karta
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Teambuildingové akce