Testovací specialista

4 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic ARBES Technologies Full time
Popis pozice

Jsme hledáme zkušeného testovacího specialistu, který bude zodpovědný za testování našich aplikací a služeb.

Úkoly a povinnosti
  • Testovat naše aplikace a služby a identifikovat chyby a nedostatky.
  • Pracovat se SQL a testovat webové služby.
  • Reportovat výsledky testování a vytvářet testovací dokumentaci.
  • Spolupracovat s analytiky a vývojáři na zlepšení kvality našich aplikací a služeb.
  • Identifikovat a řešit problémy v testování a kvalitě.
  • Pracovat v týmu a spolupracovat s ostatními kolegy.
Přínosy
  • Finanční ohodnocení dle seniority.
  • Smlouva na HPP nebo OSVČ kontrakt.
  • Získání znalostí v oblasti SW, financí a bankovnictví.
  • Kvartální bonus nad rámec ohodnocení.
  • Flexibilní pracovní doba a hybridní model HO.
  • Elektronické stravenky v hodnotě 180 Kč.
  • Až 30 dnů volna.
  • Edenred cafeterie: 9 až 25 000,- / rok.
  • Externí školení a možnost profesního růstu.
  • Pohodová firemní kultura.
O nás

ARBES Technologies je společnost, která se specializuje na vývoj a testování aplikací a služeb.

Naší cílem je poskytovat kvalitní produkty a služby našim zákazníkům.

Jsme flexibilní a inovativní tým, který se snaží zůstat na špici v oblasti IT.

Těšíme se na spolupráci s vámi

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Central Warehouse Solution s.r.o. Full time

    O naší společnostiCentral Warehouse Solution s.r.o. je česká firma, která nabízí kompletní fulfillmentové služby od příjmu zboží, přes skladování, odbavování až po doručování objednávek do rukou koncových zákazníků.Naši požadavkyanalyzovat zjištěné chyby a navrhnout řešení,systémově připojovat nové klienty a...

    O naší společnostiCentral Warehouse Solution s.r.o. je česká firma, která nabízí kompletní fulfillmentové služby od příjmu zboží, přes skladování, odbavování až po doručování objednávek do rukou koncových zákazníků.Co budeme dělat:Analýzovat zjištěné chyby a hledat cesty k jejich odstranění.Systémově připojovat nové...