HR Manažer

3 weeks ago

Mladá Boleslav, Central Bohemia, Czech Republic DU-MI CZ s.r.o. Full time
O naší společnosti

DU-MI CZ s.r.o. je personální agentura, která působí od roku 2008. Naším hlavním cílem je poskytovat služby v oblasti lidských zdrojů a zajistit vysokou profesionalitu našich zákazníků.

Náplň práce:
  • Nábor zaměstnanců pro výrobní podnik a následná péče o ně
  • Kontrola zaměstnanců, evidence docházky
  • Spolupráce napříč odděleními (technologie kvality, personální)
  • Komunikace s klientem a plnění jejich požadavků
  • Práce s PC (excel, word, powerpoint)
  • Práce vhodná spíše pro muže
  • Budete mít na starost provoze, který funguje 24h/denně
Co od Vás očekáváme:
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • Min.vzdělání středoškolské s maturitou
  • Praxe jako koordinátor nebo obdobné HR pozice podmínkou
  • Zkušenosti s vedením zaměstnanců
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Odolnost vůči stresu
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Výborné platové ohodnocení plus bonusy
  • Služební vůz
  • Firemní paušál
  • Práce na HPP
  • Mladý kolektiv
  • Zázemí rodinné firmy
  • Nástup ihned

Benefity
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí

  • Manažer výroby

    5 days ago

    Mladá Boleslav, Central Bohemia, Czech Republic HR Direct s.r.o. Full time

    Pracovní náplňManažer výroby bude zodpovědný za vedení týmů ve výrobě a zajištění třísměnného provozu. Bude spolupracovat na zaškolení nových operátorů a organizovat lidi dle výrobního plánu. Bude také zodpovědný za hodnocení a motivaci pracovníků, jakož i za přípravu podkladů k uzávěrce mezd a dohled nad BOZP. Dále...

    3 weeks ago

    Pracovní náplňManažer výroby bude zodpovědný za vedení týmu výrobců a zajištění efektivní výrobního procesu. Bude spolupracovat na zaškolení nových operátorů a organizovat pracovníky dle výrobního plánu. Bude také zodpovědný za hodnocení a motivaci pracovníků, jakož i za přípravu podkladů k uzávěrce mezd a dohled nad...