Konstruktér - Projektant

4 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic STA - CON s.r.o. Full time
Náplõ Práce

Jsme hledáme zkušeného konstruktĞrá a projektanta, kteř by se mohl zapojit do našeho týmu a podílet na tvorbá stavebních konstrukcí.

Požadavky
  • Středoškolské vzdělání nebo magisterské studium stavebního směru
  • Znalost AutoCAD, ARCHICAD
  • Schopnost práce v týmu
  • Spolehlivost a zodpovědnost
Nabízíme
  • Zázemí významné společnosti v oboru
  • Samostatnou tvůrčí práci
  • Profesní růst
  • Moderní vybavení pracoviště
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Spolupráci na zajímavých projektech
  • Firemní společenské akce
  • Místo výkonu práce v Praze 2
  • Nástup možný ihned
  • Nástupní plat pro projektanta s praxí min. 30 000 Kč
  • Home office
  • Sick days

  • Prague, Czech Republic STA - CON s.r.o. Full time

    Náplň práce:zpracování výkresů tvaru a výztuže železobetonových konstrukcízpracování výkresů tvaru ocelových a dřevěných konstrukcíPožadavky:středoškolské vzdělání nebo magisterské studium stavebního směruznalost AutoCAD, ARCHICADschopnost práce v týmuspolehlivost a zodpovědnostNabízíme:zázemí významné společnosti v...