Datový Inženýr

4 weeks ago

Praha, Hlavní město Praha, Czech Republic Publicis Groupe CZ Full time
Popis pozice

Jsme datově-analytické oddělení v mediální divizi Publicis Groupe, kde hledáme kolegu, který nám pomůže posunout naši datovou infrastrukturu na vyšší level.

V našem týmu datových inženýrů budujeme datovou infrastrukturu, vytváříme automatizační miniaplikace a makáme na projektech, které zjednodušují život našich kolegů i klientů.

Hledáme kolegu, který bude rozvíjet a udržovat naše datové systémy, vytvářet ETL/ELT pipeline a pracovat na datových produktech.

Co tě u nás čeká?

  • Rozvoj a údržba datové infrastruktury na Microsoft Azure a Keboole
  • Vytváření ETL/ELT pipeline v prostředí Kebooly, Azure Databricks a Data Factory s využitím Pythonu a SQL
  • Práce na datových produktech – spolupráce s datovými analytiky a uvádění nových produktů do produkce
  • Vytváření automatizačních miniaplikací v Dashi a jiných frameworkech
  • Naučíš se základní principy online & offline marketingu a základní orientaci v nástrojích, na kterých stojí náš automatický reporting
Požadavky

Co můžeme nabídnout?

  • Propracovaný onboarding a efektivní on-the-job vzdělávání
  • Možnost osobního a profesního rozvoje prostřednictvím školení a prezentací
  • Práce v office plném skvělých lidí a moderních prostorech
  • Kolektiv s neformální kulturou a příležitostmi pro spolupráci napříč obory
  • Benefitní balíček a firemní chata
Nabízíme

Benefity

  • 3 dny My days a in-house dny zdraví
  • Benefitní balíček
  • Firemní chata
  • Rádi pomáháme, a tak má každý možnost využít dobrovolnický den
  • Mobil s firemním tarifem

První krok je na tobě

  • Datový inženýr

    2 weeks ago

    Praha 2, Hlavní město Praha, Czech Republic Publicis Groupe CZ Full time

    Popis poziceJsme datově-analytické oddělení v mediální divizi Publicis Groupe CZ. Naši kolegové využívají námi zpracovaná data pro pokročilé plánovaní mediálních kampaní, pro automatizované reportování průběhu kampaní klientům a pro usnadnění jejich práce.V týmu datových inženýrů budujeme datovou infrastrukturu,...