Opravář dřevěných palet

6 days ago

Olomouc, Olomoucký kraj, Czech Republic H E R U S, s.r.o. Full time
O naší společnosti

H E R U S, s.r.o. je česká společnost s dlouhou tradicí na trhu od roku 1995.

Naší cílem je nabízet stabilní a spolehlivé zaměstnání našim zaměstnancům.

Popis pozice

Jsme na hledáme pracovníka na pozici opraváře dřevěných palet pro naše pracoviště v Olomouci.

Pracovníka očekáváme, aby byl schopen pracovat s hřebíkovačkou, pilou a dalšími nástroji u stolu.

Na pozici je výhodou, ale není podmínkou, mít zkušenosti z dřevovýroby. Na požadovanou pracovní činnost Vás rádi zaškolíme.

Co Vám můžeme nabídnout
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Pečlivost a zájem učit se novým věcem
  • Dobrý zdravotní stav a chuť do práce
  • Fyzickou zdatnost
Vaší náplní práce bude:
  • Jednosměnný provoz – ranní směny po - čt 7:30 - 16:00, pá 6:30 - 15:00
  • V případě spokojenosti rostoucí mzda již od druhého měsíce naší spolupráce
  • Stabilní zaměstnání v české společnosti s dlouhou tradicí
Benefity
  • Finanční bonusy / prémie

  • Olomouc, Olomoucký kraj, Czech Republic H E R U S, s.r.o. Full time

    O naší společnostiH E R U S, s.r.o. je česká společnost s dlouhou tradicí na trhu od roku 1995.Pozice opraváře dřevěných paletNástup možný ihned. Vaší náplní práce bude:Práce s hřebíkovačkou, pilou a dalšími nástroji u stolu – nutná manuální zručnost.Pro danou práci jsou zkušenosti z dřevovýroby výhodou, nikoliv však...

  • Opravář palet

    7 days ago

    Olomouc, Czech Republic H E R U S, s.r.o. Full time

    O násH E R U S, s.r.o. je česká společnost, působící na trhu od roku 1995. Aktuálně hledáme do našeho zavedeného kolektivu provozovny Olomouc – Babíčkova pracovníka na pozici opravář dřevěných palet. Nástup možný ihned.Práce s hřebíkovačkou, pilou ocaskou apod. u stolu – nutná manuální zručnost.Pro danou práci jsou...

    2 weeks ago

    O násH E R U S, s.r.o. je česká společnost, působící na trhu od roku 1995. Aktuálně hledáme do našeho zavedeného kolektivu provozovny Olomouc – Babíčkova pracovníka na pozici opravář dřevěných palet. Nástup možný ihned.Vaší náplní práce bude:Práce s hřebíkovačkou, pilou ocaskou apod. u stolu – nutná manuální...