Scénický Dekorátor

1 week ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic ČESKÁ TELEVIZE Full time
Co hledáme?

ČESKÁ TELEVIZE hledá zkušeného Scénického Dekorátora, který bude zodpovědný za stavbu interiérů a exteriérů pro naše produkce.

Co budete dělat?
  • Stavíte kompletní interiéry a exteriéry pro naše produkce dle výkresové dokumentace.
  • Dotvářejete stavbu dekorace dle tvůrčího záměru našich architektů.
  • Při stavbě provádíte řemeslné práce – lakování, tapetování, truhlářské a čalounické práce.
Co potřebujeme?
  • Požadujeme vzdělání SOU – vyučení v oboru truhlář, malíř, zedník, čalouník (výhodou).
  • Fyzická zdatnost.
  • Orientaci ve výrobní dokumentaci.
  • Flexibilitu, spolehlivost a pečlivost.
  • Pozici je vhodná i pro absolventy.
Co nabízíme?
  • Práci, která je vidět – stavíte dennodenně dekorace k pořadům nebo různým projektům.
  • Moderní vybavení.
  • Příjemnou atmosféru a dynamický tým.
  • Ochranné pomůcky, oděv – vše dostanete od nás.
  • Dbáme na maximální bezpečnost práce.
  • 25 dnů dovolené.
  • Zaměstnanecké benefity.
  • 3 dny Zdravotního volna.
  • Zajímavý příspěvek na Doplňkové penzijní spoření (DPS).
  • Práci na plný úvazek.

Těšíme se na vaši přihlášku