Mistr výroby

7 days ago

Praha, Czech Republic Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava Full time
Požadujeme

Máte SŠ/SOÚ vzdělání strojírenského směru? Praxi s vedením lidí ve výrobě a nevadí Vám práce na 3 směny? Pak hledáme právě Vás.

Co nabízíme
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Kariérní růst
Lokalita

Praha - Radotín

Popis pozice

Vedoucí pracovníků ve výrobě. Práce na 3 směny.

  • Mistr výroby

    7 days ago

    Praha, Czech Republic Advantage Consulting, s.r.o. - Praha Full time

    Požadujeme:Orientace v technické dokumentaciPráce na 1 směnu (po-pá)25 dní dovolenéSick daysPříspěvek na stravováníMulti sport kartuJazykové a odborné kurzyPříspěvek na penzijní připojištěníRoční bonusyCo nabízí naše společnost:Stavebně-výrobní společnost hledá posilu do své výroby na pozici Mistr výroby. Práci nabízíme...

  • Praha 2, Hlavní město Praha, Czech Republic PŘEDVÝBĚR s.r.o. Full time

    Pozice Mistr - vedoucí pekařské výrobyPro našeho klienta, řemeslnou pekárnu, která klade důraz na ruční výrobu tradičního českého a francouzského pečiva z prvotřídních ingrediencí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Mistr / vedoucí pekařské výroby.Náplň práce:Organizace výroby pekárny ve dvousměnném provozuVedení a...