Ochránce marketů

3 days ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic SONIDO Investment s.r.o. Full time
Popis pozice

Ochránci marketů jsou zodpovědní za ostrahu objektů a prodejen marketu, včetně obsluhy kamerového systému. Práce se odehrává v civilu i v uniformě a zahrnuje preventivní činnost, spolupráci při zadržení osoby páchající protiprávní činnost a pomocné práce spojené s touto pozicí.

Co od vás očekáváme
  • Čistý registr trestů
  • Praxe u bezpečnostní agentury je výhodou
  • Můžete získat certifikát strážného u nás
  • Věk minimálně 18 let
Co vám nabízíme
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Mladý pracovní kolektiv
  • Možnost příspěvku na bydlení a cestovné
  • Plánování směn podle vašich představ

  • Ochránce marketů

    4 weeks ago

    Popis poziceNa naší společnosti SONIDO Investment s.r.o. hledáme vhodného kandidáta na pozici ochránce marketů. Hlavními úkoly budou ostraha objektů a prodejen marketu, obsluha kamerového systému a preventivní činnost. Kandidát by měl být schopen spolupracovat při zadržení osoby páchající protiprávní činnost a vykonávat pomocné...