Mechanik měření a regulace MaR

3 weeks ago

Přerov, Olomoucký kraj, Czech Republic Hanácká potravinářská společnost s.r.o. Full time
Práce v týmu Hanácké potravinářské společnosti s.r.o.

Chcete se stát součástí našeho týmu a podílet se na výrobě cukru v jednom ze 7 cukrovarů v ČR? Hledáme kolegu pro posílení našeho týmu elektrikářů, který má chuť naučit se něco nového a být součástí ryze české firmy s tradicí.

Co budete dělat:
  • Řízení technologického provozu z operátorského velínu v období řepné kampaně (září až leden)
  • Servis, údržba, montáž a demontáž měřících a regulačních přístrojů
  • Kontroly měřících přístrojů
  • Údržba elektrické části řídících obvodů
Co od vás očekáváme:
  • Odborné vzdělání v MaR, případně elektro slaboproud
  • Platná odbornost
  • Samostatnost a manuální zručnost
  • Praxe v oboru
  • Částečná znalost pneumatických prvků
Co vám nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Vitamínové doplňky stravy
  • V období mimo kampaň až Kč měsíčně
  • V řepné kampani až Kč měsíčně

  • Přerov, Olomoucký kraj, Czech Republic Hanácká potravinářská společnost s.r.o. Full time

    Práce v cukrovaru - příležitost pro elektrikářeChcete se podílet na výrobě cukru v jednom ze 7 cukrovarů v ČR? Hledáme kolegu pro posílení týmu našich elektrikářů. Máte-li chuť naučit se něco nového a být součástí ryze české firmy s tradicí, neváhejte se ozvat.Co budete dělat:Řízení technologického provozu z...

    Práce v týmu Hanácké potravinářské společnosti s.r.o.Chcete se stát součástí našeho týmu pracovníků stabilního potravinářského podniku s tradicí? Máte chuť naučit se něco nového a být součástí ryze české firmy s dlouhou tradicí?Úloha:Jsme hledáme kolegu pro posílení našeho týmu elektrikářů. V rámci této pozice...

  • Přerov, Czech Republic Hanácká potravinářská společnost s.r.o. Full time

    Informace Chcete se stát novým kolegou v týmu pracovníků stabilního potravinářského podniku s tradicí? Chcete se mimo řepnou kampaň podílet na údržbě elektrické části cukrovaru a poznat cukrovarnickou technologii? V cukrovarnické kampani se budete podílet na výrobě cukru v jednom ze 7 cukrovarů v ČR.Hledáme kolegu pro posílení...