Sales Executive

Found in: beBee S CZ - 3 weeks ago

Praha, Czech Republic Reed Czech Republic Full time

Společnost našeho klienta se specializuje na dodávku chytrých brýlí a využití rozšířené reality při digitalizaci průmyslové výroby. Zlepšuje podmínky práce a zvyšuje efektivitu, rychlost a kvalitu procesů vedoucí k úsporám nákladů.

V rámci rozvoje firmy hledáme nového kolegu na pozici Sales Executive.

Náplň práce:

  • Práce s nejmodernějšími technologiemi chytrých brýlí a software v oblasti XR (Extended Reality = AR, MR, VR)
  • Aktivní obchodní činnost, včetně akvizice a péče o stávající zákazníky
  • Rozvoj obchodu ve svěřené oblasti
  • Koordinace činností spojených se zavedením nových technologií

Požadavky:

  • Orientace ve světě hardwaru a softwaru, s důrazem na nové technologie, jako jsou chytré brýle a XR (AR, MR, VR)
  • Znalost průmyslových podnikových informačních systémů (CAD, PLM, MES, SAP, atd.)
  • Silné komunikační dovednosti a proaktivní přístup
  • Velmi dobrá znalost angličtiny (úroveň B2, C1)
  • Minimálně dva roky zkušeností s prodejem v oblasti IT, průmyslu nebo technologií

Benefity:

  • Práci s nejmodernější technologií v oblasti s velkým potenciálem růstu
  • Účast na vývoji vyhledávaného produktu
  • Možnost navázání kontaktů s zajímavými osobnostmi v mezinárodních korporacích i významných domácích společnostech
  • Mobilní telefon, notebook a firemní automobil
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy a prémie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost účasti na vzdělávacích kurzech a školeních, včetně kurzů angličtiny
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sportovní aktivity (Multisport karta)
  • 2 dny zdravotního volna ročně
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce a teambuilding
  • Možnost vlastní organizace pracovní náplně

V případě zájmu o tuto skvělou příležitost nás neváhejte kontaktovat v podobě Vašeho životopisu.

Těšíme se na spolupráci

  • Praha, Czech Republic CETIN Full time

    Náš tým v oddělení TV & Media, který se v CETINu věnuje vývoji služby TV platformy a distribuci multimediálního obsahu pro naše obchodní partnery, potřebuje obsadit další Junior Account Executive židli. Ať už by si na tu naší židli měl sednout někdo kdo právě dokončil vysokou školu, někdo, kdo hledá startovní čáru své...

  • Sales and Technical Application Specialist

    Found in: beBee S CZ - 2 days ago

    Praha, Czech Republic GRIFOLS, S.A. Full time

    table.MiTabla { max-width: 1020px;!important Would you like to join an international team working to improve the future of healthcare? Do you want to enhance the lives of millions of people? Grifols is a global healthcare company that since 1909 has been working to improve the health and well-being of people around the world. We are leaders...