Zedník - šamotář

2 months ago

Ostrava, Czech Republic TEPLOTECHNA Ostrava a.s. Full time
O nás

Teplotechna Ostrava a.s. je vysoce specializovanou společností v oboru žárotechniky a pozemních staveb působící na území ČR i EU. Jsme tým, který se dynamicky rozvíjí a stále roste. Proto do naší společnosti hledáme posily. Máme na čem stavět, máme hodně zakázek, jsme připraveni předat své zkušenosti novým kolegům.

Náplň práce:
  • omítářské práce
  • štukatérské práce
  • šamotářské práce
  • komínářské práce
  • obkladačské práce
Co od Vás očekáváme:

Chuť pracovat

Učit se nové věci

Týmového hráče

Dobrý zdravotní stav - práce v riziku

Co Vám můžeme nabídnout:

25 dnů dovolené

Nadstandartní příplatky za práci přesčas nad zákoník práce

Stravenkový paušál

Proplacení přesčasů

Férový kolektiv

  • Zedník - šamotář

    2 weeks ago

    Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic TEPLOTECHNA Ostrava a.s. Full time

    O naší společnostiTEPLOTECHNA Ostrava a.s. je vysoce specializovanou společností v oboru žárotechniky a pozemních staveb. Jsme tým, který se dynamicky rozvíjí a stále roste.Náplň práceNaše společnost nabízí širokou škálu pracovních příležitostí v oblasti zednické a šamotářské práce. Mezi naše hlavní činnosti...