Zedník - šamotář

2 weeks ago

Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic TEPLOTECHNA Ostrava a.s. Full time
O naší společnosti

TEPLOTECHNA Ostrava a.s. je vysoce specializovanou společností v oboru žárotechniky a pozemních staveb. Jsme tým, který se dynamicky rozvíjí a stále roste.

Náplň práce

Naše společnost nabízí širokou škálu pracovních příležitostí v oblasti zednické a šamotářské práce. Mezi naše hlavní činnosti patří:

  • omítání budov
  • štukatérské práce
  • šamotářské práce
  • komínářské práce
  • obkladačské práce
Co od Vás očekáváme

Chceme člověka, který má chuť pracovat a je ochoten se učit nové věci. Je také důležité, aby byl týmovým hráčem a měl dobrý zdravotní stav.

Co Vám můžeme nabídnout

Naše společnost nabízí řadu výhod, včetně 25 dnů dovolené, nadstandartních příplatků za práci přesčas, stravenkového paušálu a proplacení přesčasů. Jsme také férový kolektiv, který nabízí příležitosti k růstu a rozvoji.

  • Zedník - šamotář

    2 months ago

    Ostrava, Czech Republic TEPLOTECHNA Ostrava a.s. Full time

    O násTeplotechna Ostrava a.s. je vysoce specializovanou společností v oboru žárotechniky a pozemních staveb působící na území ČR i EU. Jsme tým, který se dynamicky rozvíjí a stále roste. Proto do naší společnosti hledáme posily. Máme na čem stavět, máme hodně zakázek, jsme připraveni předat své zkušenosti novým...