Referent skladu

4 days ago

Rychnov nad Kněžnou, Czech Republic Randstad HR Solutions s.r.o. Full time

Máte již zkušenosti z logistiky? Ocenili byste dovolenou navíc, stravenky a především jistotu zaměstnání? Hledáme kvalifikovaného Referenta skladu / Stock Controller (m/ž) pro posílení klientova stabilního týmu v Rychnově nad Kněžnou.
Pojďte pracovat jako Stock Controller/Referent skladu do Rychnova nad Kněžnou

Pracovní náplň:

  • účtování příjmu materiálu v programu SAP
  • provádění průběžných inventur včetně zpracování výsledků
  • komunikace s výrobou a logistikou

co vám nabídneme:

  • mzdu v základu 35 000 Kč/měsíc
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • týden dovolené navíc
  • jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, prozatím na 1 rok

co od vás očekáváme:

  • středoškolské vzdělání
  • ochotu pracovat na dvě směny (ranní a odpolední: 6-14 a 14-22)
  • výhodou znalost práce na PC – MS Excel, SAP
  • znalost angličtiny základ, komunikace výhodou
  • zkušenost v logistice je velkou výhodou

jak se přihlásit:

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Občerstvení na pracovišti

  • Referent skladu

    13 hours ago

    Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj, Czech Republic Randstad HR Solutions s.r.o. Full time

    Pracovní pozice: Referent skladuJsme Randstad HR Solutions s.r.o. a hledáme kvalifikovaného Referenta skladu / Stock Controllera (m/ž) pro posílení našeho stabilního týmu v Rychnově nad Kněžnou.Pracovní náplň:Účtování příjmu materiálu v programu SAPProvádění průběžných inventur včetně zpracování výsledkůKomunikace s...

    4 days ago

    Pracovní pozice: Referent skladuMáte zkušenosti z logistiky a hledáte stabilní zaměstnání s jistotou? Hledáme kvalifikovaného Referenta skladu / Stock Controllera (m/ž) pro posílení našeho týmu v Rychnově nad Kněžnou.Pracovní náplň:Účtování příjmu materiálu v programu SAPProvádění průběžných inventur včetně zpracování...

    11 hours ago

    Informace Máte již zkušenosti z logistiky? Ocenili byste dovolenou navíc, stravenky a především jistotu zaměstnání? Hledáme kvalifikovaného Referenta skladu / Stock Controller (m/ž) pro posílení klientova stabilního týmu v Rychnově nad Kněžnou.Pojďte pracovat jako Stock Controller/Referent skladu do Rychnova nad Kněžnou!Pracovní...