Referent skladu

11 hours ago

Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj, Czech Republic Randstad HR Solutions s.r.o. Full time
Pracovní pozice: Referent skladu

Jsme Randstad HR Solutions s.r.o. a hledáme kvalifikovaného Referenta skladu / Stock Controllera (m/ž) pro posílení našeho stabilního týmu v Rychnově nad Kněžnou.

Pracovní náplň:
  • Účtování příjmu materiálu v programu SAP
  • Provádění průběžných inventur včetně zpracování výsledků
  • Komunikace s výrobou a logistikou
Co od vás očekáváme:
  • Střední vzdělání
  • Ochotu pracovat na dvě směny (ranní a odpolední)
  • Výhodou znalost práce na PC – MS Excel, SAP
  • Znalost angličtiny základ, komunikace výhodou
  • Zkušenost v logistice je velkou výhodou
Co vám nabízíme:
  • Mzdu v základu 35 000 Kč/měsíc
  • 1 300 Kč přítomnostní bonus
  • 1 000 Kč příspěvek na dopravu
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Týden dovolené navíc
  • Pracovní poměr na dobu určitou, prozatím na 1 rok

  • Referent skladu

    4 days ago

    Pracovní pozice: Referent skladuMáte zkušenosti z logistiky a hledáte stabilní zaměstnání s jistotou? Hledáme kvalifikovaného Referenta skladu / Stock Controllera (m/ž) pro posílení našeho týmu v Rychnově nad Kněžnou.Pracovní náplň:Účtování příjmu materiálu v programu SAPProvádění průběžných inventur včetně zpracování...

    9 hours ago

    Rychnov nad Kněžnou, Czech Republic Randstad HR Solutions s.r.o. Full time

    Informace Máte již zkušenosti z logistiky? Ocenili byste dovolenou navíc, stravenky a především jistotu zaměstnání? Hledáme kvalifikovaného Referenta skladu / Stock Controller (m/ž) pro posílení klientova stabilního týmu v Rychnově nad Kněžnou.Pojďte pracovat jako Stock Controller/Referent skladu do Rychnova nad Kněžnou!Pracovní...

    4 days ago

    Máte již zkušenosti z logistiky? Ocenili byste dovolenou navíc, stravenky a především jistotu zaměstnání? Hledáme kvalifikovaného Referenta skladu / Stock Controller (m/ž) pro posílení klientova stabilního týmu v Rychnově nad Kněžnou.Pojďte pracovat jako Stock Controller/Referent skladu do Rychnova nad Kněžnou!Pracovní...