Zámečník - údržbář

3 weeks ago

Přerov, Czech Republic Hanácká potravinářská společnost s.r.o. Full time

Informace
Baví vás pořádné řemeslo? Poradíte si s opravou a údržbou strojů? Přijďte pracovat do našeho Cukrovaru Prosenice. Hledáme šikovné kolegy do našeho týmu zámečníků. Seznámíme vás s chodem cukrovaru, postupem údržby a naučíme vás všechno, co bude potřeba.

Co budete dělat?
- servis a údržba strojů
- opravy a kontrola strojů
Co od vás očekáváme
- výuční list (technický obor výhodou)
- základní technické dovednosti a zručnost
- svářečský průkaz výhodou
- chuť podílet se na výrobě cukru
Co vám nabízíme
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na závodní stravování
- balíček s vitamínovými doplňky stravy

  • Přerov, Olomoucký kraj, Czech Republic Hanácká potravinářská společnost s.r.o. Full time

    Práce v cukrovaruBaví vás technické práce a chcete se stát součástí našeho týmu?Jsme Hanácká potravinářská společnost s.r.o. a hledáme šikovné kolegy do našeho týmu zámečníků.Co budete dělat?servis a údržba strojůopravy a kontrola strojůCo od vás očekávámevýuční list (technický obor výhodou)základní technické...