Zámečník - údržbář

3 weeks ago

Přerov, Olomoucký kraj, Czech Republic Hanácká potravinářská společnost s.r.o. Full time
Práce v cukrovaru

Baví vás technické práce a chcete se stát součástí našeho týmu?

Jsme Hanácká potravinářská společnost s.r.o. a hledáme šikovné kolegy do našeho týmu zámečníků.

Co budete dělat?
  • servis a údržba strojů
  • opravy a kontrola strojů
Co od vás očekáváme
  • výuční list (technický obor výhodou)
  • základní technické dovednosti a zručnost
  • svářečský průkaz výhodou
Co vám nabízíme
  • 5 týdnů dovolené
  • prispévek na závodní stravování
  • balíček s vitamínovými dopláky stravy

  • Přerov, Czech Republic Hanácká potravinářská společnost s.r.o. Full time

    Informace Baví vás pořádné řemeslo? Poradíte si s opravou a údržbou strojů? Přijďte pracovat do našeho Cukrovaru Prosenice. Hledáme šikovné kolegy do našeho týmu zámečníků. Seznámíme vás s chodem cukrovaru, postupem údržby a naučíme vás všechno, co bude potřeba.Co budete dělat?- servis a údržba strojů- opravy a kontrola...