ASISTENTKA PRODEJE

3 weeks ago

Prague, Czech Republic INSOLANCE s.r.o. Full time

Informace
Hledáme šikovné slečny a studentky, které baví kosmetické produkty.
Nabízíme brigádu na pozici asistentka prodeje-konzultantka pro provozovny s tímto sortimentem.
Jedná se o Pop up story na Westfield Chodov, Centrum Černý Most, Metropole Zličín, Palladium a další.

Vaším úkolem bude:

prodej a poradenství zákazníkům
udržování provozovny, doplnění zboží
vyřizování případných objednávek
jednoduchá související administrativa
práce s finanční hotovostí, platebními terminály a pokladním systémem

Pracovní doba od 9.00 do 15.00 hodin, nebo od 15.00 do 21.00 hodin, možnost volit dopolední, nebo odpolední směny dle preference.
Co od vás očekáváme
flexibilitu
odpovědný přístup
profesionalitu
prezentační a komunikační dovednosti
příjemné vystupování
Pokud Vás nabídka zaujala a chcete se dozvědět více, napište nám a zašlete stručný životopis.
Co vám nabízíme
možnost profesního růstu
zaškolení, odborné semináře
výborné finanční ohodnocení (180,– až 200,– Kč/hod.)
odměny
bonusy při odpracování deseti a více dní v měsíci,
firemní benefity
možnost využití firemních automobilů
firemní oblečení
občerstvení na pracovišti
maximální flexibilitu při plánování pracovních směn dle vašich možností, studijní volno dle potřeby
možnost každodenní výplaty

  • Prague, Czech Republic AND LILAC s.r.o. Full time

    Informace Pravidelná práce jako asistentka prodeje v obchodě 2 dny v týdnu, případně možnost pracovat až 5 dnů v týdnu dle dohody, minimálně 2 dny v týdnu. Prezentace a prodej krásných šperkových květin české rodinné firmy a další činnosti v malém, příjemném obchodě na Jungmannově nám., Praha 1. Především skvělá péče...

  • Asistentka prodeje

    3 weeks ago

    Prague, Czech Republic MAVUE PARIS s.r.o. Full time

    Informace Jsi komunikativní? Baví tě kosmetika? Staň se součástí našeho týmu! Na naše pop up plochy s kosmetickým sortimentem značky MAVUE (eau de parfum, skin care) hledáme milé a usměvavé slečny, které hledají dlouhodobou brigádu.V případě zájmu zašlete životopis s fotografií.Náplň práce:= poradenství a prodej= práce s...