Závozník - luxusní postele

6 days ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic VAGNER DESIGN s.r.o. Full time
O naší firmě

Vážíme si své dlouholeté tradice a důkladně se staráme o naše zákazníky.

Co nabízíme
  • Spolehlivost a slušnost
  • Smysl pro týmovou práci a časovou flexibilitu
  • Čeština na výborné úrovni
  • Přátelské prostředí
Náplň práce
  • Připravujeme a přepravujeme luxusní postele ke konečným zákazníkům
Benefity
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost rozvoje v malém týmu

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic VAGNER DESIGN s.r.o. Full time

    O naší společnostiVážíme si své dlouholeté tradice a zkušeností na trhu s luxusními postelemi.Náplň práce:závoz a stěhování luxusních postelírozvoz a nastěhování luxusních postelí ke konečným zákazníkůmpráce v malém osvědčeném týmumožno i jako brigádaCo od Vás očekáváme:Očekáváme od Vás spolehlivost, slušnost a...

  • Prague, Czech Republic VAGNER DESIGN s.r.o. Full time

    O násjsme rodinná firmaskupina obchodů s luxusními postelemije za námi mnohaleté působení na trhujsme spolehlivý zaměstnavatelNáplň práce:závoz a stěhování postelírozvoz a nastěhování postelí ke konečným zákazníkůmpráce v malém osvědčeném týmumožno i jako brigádaCo od Vás očekáváme:Očekáváme od Vás spolehlivost,...