Závozník - luxusní postele

7 days ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic VAGNER DESIGN s.r.o. Full time
O naší společnosti

Vážíme si své dlouholeté tradice a zkušeností na trhu s luxusními postelemi.

Náplň práce:
  • závoz a stěhování luxusních postelí
  • rozvoz a nastěhování luxusních postelí ke konečným zákazníkům
  • práce v malém osvědčeném týmu
  • možno i jako brigáda
Co od Vás očekáváme:
  • Očekáváme od Vás spolehlivost, slušnost a loajalitu
  • Smysl pro týmovou práci a časovou flexibilitu
  • Češtinu na výborné úrovni
  • Pokud máte řidičský průkaz sk. B a organizační schopnosti, bude to pro Vás výhodou
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Nabízíme práci v zavedené firmě

Benefity
  • Přátelské prostředí

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic VAGNER DESIGN s.r.o. Full time

    O naší firměVážíme si své dlouholeté tradice a důkladně se staráme o naše zákazníky.Co nabízímeSpolehlivost a slušnostSmysl pro týmovou práci a časovou flexibilituČeština na výborné úrovniPřátelské prostředíNáplň prácePřipravujeme a přepravujeme luxusní postele ke konečným zákazníkůmBenefityFlexibilní pracovní...

  • Prague, Czech Republic VAGNER DESIGN s.r.o. Full time

    O násjsme rodinná firmaskupina obchodů s luxusními postelemije za námi mnohaleté působení na trhujsme spolehlivý zaměstnavatelNáplň práce:závoz a stěhování postelírozvoz a nastěhování postelí ke konečným zákazníkůmpráce v malém osvědčeném týmumožno i jako brigádaCo od Vás očekáváme:Očekáváme od Vás spolehlivost,...