Seřizovač extrudéru

4 days ago

Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time
Pozice: Seřizovač extrudéru

ManpowerGroup s.r.o. hledá nového kolegu na pozici Seřizovač extrudéru v Praze - Horních Počernicích.

Popis pozice:
  • Seřizování a údržba strojů dle daných parametrů výrobků
  • Provádění najetí a ukončení výroby
  • Průběžná kontrola kvality vyráběných trubek
  • Dodržování hospodárnosti při najíždění nového výrobku
  • Koordinace spolupráce baličů trubek
Profil kandidáta:
  • Minimálně vyučení technického směru
  • Zkušenosti se seřizováním výrobních strojů
  • Znalost práce na počítači
  • Manuální zručnost, technické myšlení
  • Ochota pracovat na směny – nepřetržitý provoz – krátký/dlouhý týden (6-18, 18-6)
Nabízíme:
  • 25 dní dovolené + 2 dny volna za rok navíc
  • Karta Benefity 300 Kč měsíčně
  • Pravidelný roční bonus
  • Jídelna s dotovaným stravováním
  • Možnost využít zdarma svozový autobus – trasa: Ovčáry (okr. Mělník), Libiš, Neratovice, Čakovičky, Jiřice, Kostelec n. L., Mratín, Sluhy, Veleň
  • Sleva na firemní výrobky
  • Každoroční navýšení mzdy
  • Šikovné zaměstnanecké tarify na mobilní telefony

V případě zájmu prosíme o zaslání aktuálního životopisu pomocí odpovědního tlačítka.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie

  • Ostrava, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time

    Do společnosti zabývající se výrobou plastových potrubních systémů v Praze - Horních Počernicích aktuálně hledáme nové kolegy na pozici Seřizovač extrudéru.Máte technické vzdělání a logické myšlení? Potom hledáme právě vás.Nástup do kmene společnosti.Popis pozice:seřizování a údržba strojů dle daných parametrů...