Technik - Projektant

2 weeks ago

Velká Jesenice, Královéhradecký kraj, Czech Republic PŘEDVÝBĚR s.r.o. Full time
Požadavky
  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Popis pozice

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Projektant Techniky. V této roli budete zodpovědní za zpracování technických návrhů konstrukcí lešení nebo bednění pro monolitické konstrukce pozemních a inženýrských staveb.

Vaše náplň práce bude zahrnovat tvorbu cenových nabídek, práci v programu AutoCAD a spolupráci s kolegy z Německa. Očekáváme, že budete mít S/Vvzdělání (zaměření stavební nebo technické), znalost programu AutoCAD, anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni a výbornou znalost češtiny nebo slovenštiny.

Nabízíme vám zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí v klimatizovaných kancelářích, možnost se podílet na zajímavých projektech a pomoc při zapracování od zkušených kolegů. Můžete pracovat na HPP – plný úvazek, možnost práce i na zkrácený úvazek minimálně 20h/týden, studenti na brigádu DPP (minimálně 1 den/týden).

Plat – Kč (dle zkušeností a typu pracovního úvazku). Dále nabízíme 5 týdnů dovolené, 3 sick days, placené volno mezi vánočními svátky a Novým rokem, možnost práce na home-office – PC vybavení, příspěvek na náklady, příspěvek na stravné (stravenkový paušál), příspěvek na sport, kulturu, cestování, volný čas a firemní akce.

  • Technik - Projektant

    4 weeks ago

    PožadavkyMinimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)Popis poziceSpolečnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Projektant Technických Konstrukcí.Vaše náplň práce:zpracování technických návrhů konstrukcí lešení nebo bednění pro monolitické konstrukce pozemních a inženýrských stavebtvorba...