Technik - Projektant

4 weeks ago

Velká Jesenice, Královéhradecký kraj, Czech Republic PŘEDVÝBĚR s.r.o. Full time
Požadavky
  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Popis pozice

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Projektant Technických Konstrukcí.

Vaše náplň práce:

  • zpracování technických návrhů konstrukcí lešení nebo bednění pro monolitické konstrukce pozemních a inženýrských staveb
  • tvorba cenových nabídek
  • práce v programu AutoCAD

Očekáváme:

  • S/Vvzdělání (zaměření stavební nebo technické)
  • znalost programu AutoCAD
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni (občasná komunikace se zahraničními kolegy z Německa, školení)
  • výbornou znalost češtiny nebo slovenštiny
  • zodpovědnost, flexibilitu, proaktivní přístup
  • samostatný přístup k práci
Benefity
  • Notebook
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na volný čas
  • Sick days
  • Možnost home office
  • Firemní akce
  • 13. plat

  • Technik - Projektant

    2 weeks ago

    PožadavkyMinimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)Popis poziceSpolečnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Projektant Techniky. V této roli budete zodpovědní za zpracování technických návrhů konstrukcí lešení nebo bednění pro monolitické konstrukce pozemních a inženýrských staveb.Vaše náplň...