Plánovač Výroby

2 weeks ago

Tábor, Jihočeský kraj, Czech Republic Grafton Recruitment s.r.o. Full time
Pozice Plánovače

Rádi byste uplatnili své znalosti z oblasti dodavatelského řetězce a nebojíte se komunikace? Aktuálně hledáme posilu do týmu na pozici, která bude zodpovědná za tvorbu plánů výroby a přípravu podkladů pro výrobu.

Náplň práce:
  • Tvorba plánů výroby a příprava podkladů pro výrobu
  • Podpora zajištění koordinace výroby
  • Komunikace napříč společností
  • Práce na 1 směnu

V případě zájmu můžete zaslat Vaše CV na Odpovědět na inzerát nebo se nám ozvěte na kontakt uvedený v inzerci.

POŽADAVKY:
  • SŠ vzdělání s maturitou (ideálně technický obor)
  • Zkušenosti z jakékoliv části dodavatelského řetězce (nákup, logistika, disponent atd.)
  • Jazyková vybavenost (angličtina nebo němčina – alespoň B1/B2)
  • Orientace na PC (MS Office)
  • Aktivní řidič
  • Komunikativní člověk
BENEFITY:

25 dní dovolené
příspěvek na dopravu
flexibilní pracovní doba
závodní stravování

  • Plánovač výroby

    2 weeks ago

    Rádi byste uplatnit své znalosti z oblasti dodavatelského řetězce a nebojíte se komunikace?Náš tým hledá zkušeného plánovače výroby, který bude zodpovědný za tvorbu výrobních plánů a přípravu podkladů pro výrobu.Náplň práce:Tvorba výrobních plánů a příprava podkladů pro výrobuPodpora zajištění koordinace...

  • Tábor, Jihočeský kraj, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time

    Pozice: PLÁNOVAČ VÝROBY SENIORVýzva pro zkušené PLÁNOVAČE VÝROBY, kteří se chopí role Key User nově se zavádějícího systému a stanou se tak odbornou oporou dalším členům týmu.Popis pozice:Tvorba výrobních plánů na pravidelné bázi na základě poptávek a analýz trhu.Analýza výrobních kapacit, monitorování objednávek na...