Plánovač výroby

2 weeks ago

Tábor, Jihočeský kraj, Czech Republic Grafton Recruitment s.r.o. Full time
Rádi byste uplatnit své znalosti z oblasti dodavatelského řetězce a nebojíte se komunikace?

Náš tým hledá zkušeného plánovače výroby, který bude zodpovědný za tvorbu výrobních plánů a přípravu podkladů pro výrobu.

Náplň práce:
  • Tvorba výrobních plánů a příprava podkladů pro výrobu
  • Podpora zajištění koordinace výroby
  • Komunikace napříč společností
  • Práce na 1 směnu

Výhody práce:

  • Dovolena
  • Příspěvek na dopravu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Závodní stravování

Žádáme:

  • Zkušenosti v oblasti dodavatelského řetězce
  • Dozor nad komunikací napříč společností

  • Plánovač Výroby

    2 weeks ago

    Pozice PlánovačeRádi byste uplatnili své znalosti z oblasti dodavatelského řetězce a nebojíte se komunikace? Aktuálně hledáme posilu do týmu na pozici, která bude zodpovědná za tvorbu plánů výroby a přípravu podkladů pro výrobu.Náplň práce:Tvorba plánů výroby a příprava podkladů pro výrobuPodpora zajištění koordinace...

  • Tábor, Jihočeský kraj, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time

    Pozice: PLÁNOVAČ VÝROBY SENIORVýzva pro zkušené PLÁNOVAČE VÝROBY, kteří se chopí role Key User nově se zavádějícího systému a stanou se tak odbornou oporou dalším členům týmu.Popis pozice:Tvorba výrobních plánů na pravidelné bázi na základě poptávek a analýz trhu.Analýza výrobních kapacit, monitorování objednávek na...