Šéfkuchař / Kuchař

2 weeks ago

Plzeň Slovany, Czech Republic Hotels by HR Pilsen s.r.o. Full time
O naší kuchyni

Vítejte ve VIENNA HOUSE BY WYNDHAM PILSEN, kde naše kuchyně nabízí širokou škálu pokrmů a nápojů. Naše kuchyně je založena na čerstvých surovinách a tradičních receptech. Naše tým zodpovědný šéfkuchař bude zajišťovat kvalitu našich pokrmů a zajistit, aby naše kuchyně byla vždy plněna.

Náplň práce:

Hlavní náplní práce bude zajišťování kvality našich pokrmů, organizace týmu a vytváření jídelního lístku. Budeš také zodpovědný za dodržování hygienických předpisů a zajišťování kvality surovin.

Budeš mít na starosti také hledání nových nápadů a motivaci svých kolegů. Budeš sestavovat objednávky surovin, provádět pravidelné inventury a zodpovídat za včasné zásobování a správné hospodaření.

Jaké znalosti a dovednosti bys měl mít:
  • vyučení v oboru gastronomie a praxe min. 2 roky na pozici šéfkuchař / sous chef v restauraci
  • zkušenosti s bankety v hotelovém prostředí výhodou
  • časová flexibilita
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • schopnost řídit a motivovat tým
  • organizační a komunikační dovednosti
Co Ti můžeme nabídnout:
  • 13. plat dle interních pravidel
  • 25 dní dovolené po 1 roce
  • 1 den volna navíc na narozeniny
  • stravování v kantýně za symbolických 10 Kč denně
  • káva a čaj po celý den zdarma
  • zaměstnanecká sleva v našich partnerských hotelech po celém světě
  • příspěvek na penzijko a dětskou rekreaci
  • cafeterie
  • volný vstup do hotelového fitness
  • parkování pro zaměstnance zcela zdarma
  • příležitost se dál rozvíjet díky interním školením a tréninkům

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Fitness na pracovišti
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště

  • Plzeň 2-Slovany, Czech Republic Hotels by HR Pilsen s.r.o. Full time

    O násVítejte ve VIENNA HOUSE BY WYNDHAM PILSENPro objevování krás historického centra Plzně je Vienna House Easy by Wyndham Pilsen ideálním výchozím bodem. Hlavní nádraží je vzdáleno pouhých pár kroků, světoznámý pivovar Plzeňský Prazdroj se nachází přímo naproti hotelu a za několik minut chůze se dostanete do centra města....

  • Plzeňka Plzeň

    2 months ago

    Plzeň 3, Czech Republic Skupina H5 Full time

    O násPŘIDEJTE S K NÁM!PLZEŇKA v Riegrově ulici patří mezi přední plzeňské restaurace díky skvělému plzeňskému pivu, regionální kuchyni Václava Čapka a hlavně díky živé a přátelské atmosféře. Máme jediný cíl: dopřávat našim hostům ten nejlepší zákaznický zážitek. Každý den! A to je možné pouze se skvělým...