Strojní zámečník

1 week ago

PlzeňSouth District, Czech Republic Advantage Consulting, s.r.o. - Plzeň Full time

Jste manuálně zruční a údržba mechanických systémů je pro vás zábavou? Pak nás kontaktujte

Co nabízíme:
  • Nadstandardní příplatky
  • 25 dnů dovolené
  • 13. plat
  • Garance růstu mzdy
  • Zkrácená pracovní doba
  • Benefitní program
  • Dotované stravování
  • Volno navíc

Lokalita: Plzeň +15min

Co budete dělat:
  • Diagnostika, opravy a údržba mechanických systémů

Pro českou výrobní společnost hledáme kolegu na pozici Strojní zámečník. Pokud máte zkušenosti s údržbou mechanických systémů a jste manuálně zruční, kontaktujte nás

  • Strojní zámečník

    3 weeks ago

    Plzeň, Czech Republic Alfa JOB CZ s.r.o. Full time

    O naší společnostiAlfa Job CZ s.r.o. je spolehlivým partnerem při výběru zaměstnání v Plzni a okolí.Náplň práce:Montáž jednotlivých dílů konstrukcí pro kolejová vozidla dle technické dokumentace a technologického postupuZámečnické montážní práce na jednotlivých částech kolejových vozidelMontáž kabinových modulůMontáž a...