Strojní zámečník

3 weeks ago

Plzeň, Czech Republic Alfa JOB CZ s.r.o. Full time
O naší společnosti

Alfa Job CZ s.r.o. je spolehlivým partnerem při výběru zaměstnání v Plzni a okolí.

Náplň práce:
  • Montáž jednotlivých dílů konstrukcí pro kolejová vozidla dle technické dokumentace a technologického postupu
  • Zámečnické montážní práce na jednotlivých částech kolejových vozidel
  • Montáž kabinových modulů
  • Montáž a následné usazení dveří a dalších komponentů vozidla
Co od Vás očekáváme:
  • Vyučení ve strojním oboru
  • Manuální zručnost
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Pečlivost, spolehlivost, svědomitost
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Časově omezená letní náborová akce
  • Zajímavé pracovní uplatnění ve stabilní a perspektivní české společnosti
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Dvousměnný provoz
  • Možnost přesčasů
  • Příplatky za přesčasy
  • 5 týdnů dovolené
  • Zálohy po odpracování prvního týdne
  • Možnost ubytování

Mzda:

  • Nástupní mzda od 240,- Kč/hod čistého

Benefity
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na ubytování

  • Plzeň-South District, Czech Republic Advantage Consulting, s.r.o. - Plzeň Full time

    Strojní zámečníkJste manuálně zruční a údržba mechanických systémů je pro vás zábavou? Pak nás kontaktujte!Co nabízíme:Nadstandardní příplatky25 dnů dovolené13. platGarance růstu mzdyZkrácená pracovní dobaBenefitní programDotované stravováníVolno navícLokalita: Plzeň +15minCo budete dělat:Diagnostika, opravy a údržba...