Svařovatel konstrukcí

2 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Schäfer - Menk s.r.o. Full time
O naší společnosti

Schäfer Menk s.r.o. je společnost, která se specializuje na svařování konstrukcí a komponentů pro stavební stroje. Naší cílem je poskytovat kvalitní produkty a služby našim zákazníkům.

Náplň práce:
  • Rozměrové kontroly svařenců
  • Vstupní / výstupní / mezioperační kontrola
  • Vedení záznamů a vystavování protokolů
  • Vystavování protokolů o neshodě a jejich aktivní řešení
  • Spolupráce s ostatními odděleními
Co od Vás očekáváme:
  • Výborná znalost čtení výkresové dokumentace
  • Zkušenost s používáním běžných délkových měřidel
  • Schopnost řešení problému
  • Ochota se učit novým věcem
  • Ukončené SŠ vzdělaní (strojírenství)
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Motivující platové ohodnocení
  • Základna silného mezinárodního koncernu
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost příspěvku na dopravné dle interní směrnice společnosti
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Rozhodné odměny
  • Multisport karta
  • Náborový příspěvek: 20.000,-Kč

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Markmont s.r.o, OstravaPlzeň Full time

    Práce na svařování ocelových a mostních konstrukcíMarkmont s.r.o, Ostrava/Plzeň, nabízí dlouhodobou práci pro svařovatele ocelových a mostních konstrukcí. Pokud máte zkušenosti s svařováním na hale CO2 a dobrý zdravotní stav, je tato práce pro vás.ÚvodMarkmont s.r.o, Ostrava/Plzeň, hledá svařovatele ocelových a mostních...

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time

    Pozice SvářečeHledáme zkušeného Svářeče, který má zkušenosti se svařováním ocelových konstrukcí a technikou MAG.Popis poziceSvařování sestav znelegované konstrukční oceliSvařování konstrukcí jeřábů nebo kolejových vozidelSvařování pomocí MAGŽádámeZkušenosti se svařováním ocelových konstrukcíZkušenosti se...

  • Svařovatel CO2

    4 days ago

    O naší společnostiSchäfer - Menk s.r.o. je společnost, která se specializuje na svařování kovových konstrukcí a součástí. Naší hlavní činností je svařování kovů metodami 135, 136 a 121. Používáme moderní technologie a automatizaci, aby naše produkty byly co nejkvalitnější.Náplň práceSestavování a svařování kovových...